HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA - STİL AMBALAJ Ambalaj ve Ofset, 2010 yılında kuruldu.

STİL AMBALAJ Ambalaj ve Ofset, 2010 yılında kuruldu.Kurucu HAKAN FİRİDİN, ambalaj sektöründe gerek pazarlama gerek imalat alanındaki 20 yıllık tecrübeleri ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.Stil Ambalaj'ın kurulduğu günden itibaren yegane amacı, müşteri memnuniyeti ve bu doğrultuda Oluklu mukavva koli ve sıvamalı kutu olarak kaliteli ürünler sunmaktır.

Bu amacına ulaşabilmek için ilk başta müşteri ilişkilerine önem vermiştir.Bütün bunları gerçekleştirirken kaliteye önem vermeyi de unutmuyor. Kalite için neler gerekli?Ambalaj üretimi grafik tasarım ile başlar. Stil Ambalaj, "Ambalaj, Ürünün Elbisesidir." ilkesini her daim benimsemiştir. Bunun için uzman grafik tasarım kadrosu ve teknolojik grafik departmanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tasarımda müşterilerine istekleri doğrultusunda ve onlara yönlendirici tasarımlarla ambalajı yapılacak ürünün mağazada ve marketlerde en iyi şekilde sergilenmesi için göz alıcı tasarımlar sunar. Makina parkuru konusunda da Stil Ambalaj hep ileriye dönük atılımlar yapmıştır.

Grafikten çıkan tasarımın koli ve kutu olarak basılması, basımdan sonra sıvama, kesim, yapıştırma, dikiş gibi bazı işlemlerden geçmesi gerekiyor. Bunun için Stil Ambalaj tam bir özveri ile görevini yapmaktadır.Stil Ambalaj olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en kaliteli bir şekilde sağlamayı ilke edindik. Stil Ambalaj, KOLİ VE OFSET KUTU ve AMBALAJ'da tedarikçiniz değil "AMBALAJ'daki ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR."