Buradasınız : HABERLER VE DUYURULAR

Neden Bez Çanta Kullanmalıyız ?

Neden Bez Çanta Kullanmalıyız ? - Bez çanta, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.

Bez çanta, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.


Bez çanta, üretimde kullanılan hammaddelerine göre ya tamamen doğal ortamda çözünebilir %100 pamuk malzemeden ya da anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir.

 

Doğa dostu etiketi olan bez torba ve ambalajların baskılarında; geleneksel kök boyalar, su bazlı boyalar, sağlığa zararlı olmadığı belirlenmiş tekstil boyaları kullanılmaktadır.

 

Bez çanta, dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

 

Bez çantalarda, tasarım ve renklerde dilediğiniz her türlü çeşitliliği yapabiliyorsunuz. Çocuğunuz tekstil boyalarıyla yapacağı özel çizimlerden aile fotoğraflarınıza, firmanızı tanıtıcı kampanya ve etkinliklerden sosyal sorumluluk projelerinize kadar sınır tanımayan özgün tasarımları yapabilme şansına sahipsiniz.

 

Bez çanta, sapıyla da diğerlerine kıyasla çok  işlevseldir. Boyna asılabilen uzun sap, elde tutmaya uyumlu kısa sap, tek yada çift omuz askılı sap, tahta tutma sapı gibi seçeneklerle hem estetik hem de işlevsellik boyutunda kendini gösterir.

 

Bez çanta, kalın dokuması sebebiyle içini göstermez. Spor malzemesinden ayakkabıya, ambalajlı ürünlerden açık ürünlere,  okul malzemelerinden kişisel eşyalara kadar hemen her şeyi bez torbada taşıyabilir, saklayabilirsiniz.